Võimalused praktikutele

AuM la LunA

Joogastuudio Aum La Luna  – see on avatud ruum füüsilise, emotsionaalse, mentaalse ja hingelise heaolu saavutamiseks.  

Siin algab või jätkub sinu tee oma allikate juurde – TÕELISE ENDA JUURDE. 

chashi

Stuudios pakume sulle erinevaid praktikaid ja treeninguid,  mille abil omandad hinnalised tööriistad unistuste elu loomiseks.

Kõik meie stuudios pakutavad praktikad ja treeningud on suurepärased, autentsed ja töötavad instrumendid sinu enesetunde parandamiseks, elu harmoonilisemaks ja rahulikumaks muutmiseks ning selle täitmiseks armastuse ja valgusega. 

Meie uksed on avatud igas vanuses ja eri ettevalmistusega inimestele. Meil on rööm näha nii oma teed alustavaid kui ka edasijõudnud õpilasi ja praktiseerijaid.

Meie õpetajad, terapeudid ja treenerid on professionaalsed ja pühendavad end armastatud alale kogu hingega!

Stuudios toimuvad nii grupi-, kui ka individuaaltreeningud. Me oleme valmis sind juhendama nii eesti, vene kui ka inglise keeles.

  • Meie stuuidos on olemas kõik, mida praktiseerijad vajavad: puhtad joogamatid, naturaalsest materjalist pleedid, abipadjad jm. 
  • Kui sa soovid kasutada oma joogamatti või -vaipa, aga ei taha seda iga kord kaasas kanda, siis võid selle jätta stuudiosse.
  • Kui sul tekib soov osta ökoloogiline, ilus  ja muude suurepäraste omadustega joogamatt, siis võid selle tellida ja osta meie poest “La Luna Pood”. 
aum-zal
aum-pled