Meie stuudio filosoofia

AuM la LunA

AuM la Luna -

on mugav, armastuse ja soojusega täidetud ruum kõigi jaoks, kes avavad ukse sinna selleks, et leida harmooniat, tervist ja õnne olemise kõigil tasanditel.

AuM la Luna -

 on kogenud, hingestatud ja oma tööd armastavate õpetajate ja juhendajate meeskond.

AuM la Luna -

on kogu teave tervislikust toitumisest, keskkonnast, liikumisest ja mõtlemisest – me valime tervisliku ja teadliku eluviisi.

AuM la Luna -

ei tähenda vaid regulaarseid treeninguid ja praktikaid. See tähendab ka mitmekülgseid meistriklasse, seminare ja õpetusi, samuti sakraalseid teeringe ning inspireerivaid kohtumisi huvitavate inimestega.

AuM la Luna -

on töötuba, kus sa õpid elama kooskõlas looduse loomulike rütmide ja tsüklitega, tundma teadlikkuse kunsti, heatahtlikku ja lugupidavat suhtumist iseendasse kui looduse lahutamatusse osasse.

AuM la Luna -

on koht, kuhu me kutsume sind koostööd tegema koos loomise kaudu: sinu anded, teadmised ja oskused on meile olulised!
Koos luues väestame üksteist ja suudame luua rohkem häid projekte!

AuM la Luna -

on ruum, kuhu kogunevad kooskõlas vibreerivad hinged, kelles heliseb üks soov: muuta meie maailm paremaks, valgemaks, tervemaks ja lahkemaks.

AuM la Luna -

on ruum kõigile, kes tunnevad uue aja ja uute olemise viiside saabumist ning kes soovivad end arendada ja oma teadlikkust avardada ning transformeerida.

AuM la Luna -

on koht, kus toimub keha, mõistuse ja hinge ühinemise alkeemia.

AuM la Luna -

 on koht, kus süda avaneb ja tunneb jumalikku puudutust.

Kas kuuled kutset? Kui jah, siis on meie stuudio sinu jaoks?

Me usume paremasse ellu planeedil Maa; me usume iga valgustatud, särava südame olulisusse; me usume armastuse väge; me usume hetke tähtsusse – just praegu sünnib Maa peal uut teadvust kandev inimene.

Üks leegitsev süda võib süüdata valguse 10 järgmises südames!

Me lõime oma stuudio tuginedes sellele veendumusele. Meid juhatas armastav, lahke ja austav suhtumine emakesse Maasse, loodusesse ja kõigisse teisse, kes te avate ukse ja astute meie ruumi.

KOOS ME SUUDAME!