Joogastuudio

AuM la LunA

on uute eluparadigmade avatud ruum kõigile, kes soovivad elada teadlikult, harmooniliselt ja tervelt.

image0

Joogastuudio

AuM la LunA

See on avatud ruum füüsilise, emotsionaalse, mentaalse ja hingelise heaolu saavutamiseks.  

Siin algab või jätkub sinu tee oma allikate juurde – TÕELISE ENDA JUURDE. 

star
star

Stuudios pakume sulle erinevaid praktikaid ja treeninguid,  mille abil omandad hinnalised tööriistad unistuste elu loomiseks.

Kõik meie stuudios pakutavad praktikad ja treeningud on suurepärased, autentsed ja töötavad instrumendid sinu enesetunde parandamiseks, elu harmoonilisemaks ja rahulikumaks muutmiseks ning selle täitmiseks armastuse ja valgusega. 

Meie uksed on avatud igas vanuses ja eri ettevalmistusega inimestele. Meil on rööm näha nii oma teed alustavaid kui ka edasijõudnud õpilasi ja praktiseerijaid.

Meie õpetajad, terapeudid ja treenerid on professionaalsed ja pühendavad end armastatud alale kogu hingega!

Stuudios toimuvad nii grupi-, kui ka individuaaltreeningud. Me oleme valmis sind juhendama nii eesti, vene kui ka inglise keeles.

Meie sündmused ja uudised

Me usume paremasse ellu planeedil Maa; me usume iga valgustatud, särava südame olulisusse; me usume armastuse väge; me usume hetke tähtsusse – just praegu sünnib Maa peal uut teadvust kandev inimene.

Üks leegitsev süda võib süüdata valguse 10 järgmises südames!

Me lõime oma stuudio tuginedes sellele veendumusele. Meid juhatas armastav, lahke ja austav suhtumine emakesse Maasse, loodusesse ja kõigisse teisse, kes te avate ukse ja astute meie ruumi.

KOOS ME SUUDAME!